2 ay önce - Admin Ekledi - 70 Kez Okundu

Yetişkin Evlilik Sohbet Sitesi

Yetişkin Evlilik Sohbet Sitesi

Sosyal medya son zamanlarda yanlış amaçla kullanıldığı kadar niyeti iyi ve düzgün insanlar tarafından doğru amaçla da kullanılıyor. Yetişin evlilik sohbet sitesi bu konudaki örneklerden birisidir. Bu siteleri amacı eş arayan insanları doğru ve İslami şartlar açısından da uygun bir evliliğe teşvik etmek. Sanal ortam her ne kadar bu iş için güvenilir değil gibi gözükse de bir yandan da tüm kişisel bilgileri ve fotoğrafları yansıtabildiği için aynı zamanda şeffaflık da sağlıyor. Tabi ki bu kişilerin her şeyden önce İslami koşullarda yaşıyor olması gerekli.

Yetişkin evlilik sohbet sitesi kişilerin kendi İslami yaşam tarz ve alışkanlıklarına göre eş bulmasına yardım eder. Çünkü evliliklerde en önemli sorunlardan birisi de kişilerin inançları yaşama şekli ve alışkanlıklarıdır. Bu konuda birbirini anlayan ve İslami açıdan yaşama şeklini karşılıklı olarak benimseyen çiftlerin hem evlilik hayatları hem de çocuklarına vereceği ahlak şüphesiz diğer evliliklerden farklı olacaktır. Bu yüzden çiftlerin bu konuda birbirine kolaylık sağlaması, destek vermesi ve heveslendirmesi çok önemlidir. İslami evlilik sitelerinde bu mantığa sahip insanlar eş aramaktadır.

Mobil Yetişkin Evlilik Sohbet Sitesi

Yetişkin evlilik sitesi için internet üzerinden üye olmak gerekir, üyelik için sizden bir mail adresi ve siteye girişte kullanmanız için bir şifre oluşturmanız istenir. Bu şifreyi unutursanız vermiş olduğunuz mail adresine tekrar şifre sıfırlamak için evlilik sitesi tarafından bir link gönderilir, bu linke tıklayarak şifreyi tekrar oluşturur ve siteye yeni oluşturduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra sizden kendinizle ilgili bazı kişisel bilgileri kaydetmeniz istenir. Bu bilgiler kullanıcı adınız, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, karşı cinste aradığınız özellikler. Örneğin; iyi yemek yapması, çocukları sevmesi ve benzeri özellikler yazabilirsiniz. Boyunuz ve kilonuz gibi kendi kişisel özellikleriniz, kendinizde gördüğünüz olumlu ve olumsuz yönler. Örneğin; eşimi çok kıskanırım, çok romantiğim gibi özellikler yazılabilir. En sonda kendinize ait bir fotoğraf eklemeniz istenir. Bu fotoğraf karşı tarafa yani eş adayı tarafından görüntülenir. Daha sonrasında size uygun adaylar arasından mesaj gönderip iletişime geçebilirsiniz.

Yasal Hükümlülük & Koşullar

Sitemiz +18 yaş kullanıcılar içindir. 18 yaş üstü değilseniz sitemizi terk ediniz.