4 hafta önce - Admin Ekledi - 106 Kez Okundu

Gay arkadaşlar ile cinsel sohbetin farkına varın

Gay arkadaşlar ile cinsel sohbetin farkına varın

Gay arkadaşlarımızın cinsel sohbet ortamına bakış açısı

Merhaba sevgili gay arkadaşlar sizler için bu yazımızda sizlerin sohbet odaları gibi Chat ortamlarına bakış açısını değerlendirmek istedik.

Bu sebepten ötürü gay sohbet adı altında açılan cinsel sohbet odaları adı altında kurulan seks sohbeti sex sohbet kanallarını incelemiş olduk.

Günümüzde lgbt bireylerinin önüne birden fazla engel konulmaya çalışılsa da artık insanlara bazı şeylerin aşılanması bitmiş gibi görünmekte ve bir kabullenme ortaya çıkmıştır.

Ancak toplumum bakış açısının ve cinsellik yönünden tamamen değişebilip ve tamamen kabullenmesi için daha önümüzde oldukça uzun yıllar var gibi.

Bu nedenle Türkiye üzerinde bu tür düşüncelere sahip cinsel sohbet odaları pek fazla barınamadığını gabile adı altında gabile sohbet ten görmüş odluk.

Gay düşüncelerine göre cinsel sohbet odaları

Gay düşüncelerine göre cinsel sohbet odaları yukarıda belirttiğimiz gibi bu sektörün en büyüğü olan gabile sohbet üzerinde toplanılıyordu.

Her şeyden önce gabile chat odalarının kitlesi normal sohbet sitelerinden daha da fazlaydı ve kanallarda dönen sohbetlerin zevki daha farklıydı.

Ayrıca sadece gay sohbet değil lez sohbet, swinger sohbet, grup sohbet gibi çeşitli kanallarda barındırılıyordu.

Benzer şekilde yapılan eylemlerin medyaya düşmesi sonucu gabile sohbet diye bir yer bırakmadılar sonrasında insanlar sosyal medya ücralarına yönlediler.

Yukarıda belirtildiği gibi toplumdan dışlanmamak için eylemlerde bulunan lgbt bireyleri kendi aralarında gay sohbet uygulama platformlarında buluşmaya başlandı.

Sonuç olarak twitter gibi büyük sosyal medyalarda kendilerine özgü gruplar kurarak Türkiye’nin hatta dünyanın her bir yanına ulaşabildiler.

gabile chat
gabile chat

farklı eğlenceler düzenleyip hatta daha da öteye gidip sadece lgbt bireylerine ait eğlence merkezleri oluşturdular ve buralarda seks partileri düzenlediler.

Bu yazımızda biraz saçmalamış olabilir ama anlam yüklemek istemedik hiç bir şeye maksat laf kalabalığı yapıp istediğimiz kriterlere uygun bir cinsel sohbet yazısı çıkmasıydı.

Yeni aldığım bir habere göre ODTÜ lgbt bireylerinin yürüyüş yapmak istediklerini ve ODTÜ rektörünün bu yürüyüşe karşı çıktığı haberlerini okudum sebep olarak da toplumun bu tür şeylere karşı olduğunu belirtmek.

Gay sohbet üzerinde mobil telefonlardan arkadaşlıklar

bakınız:

ODTÜ Rektörlüğü, öğrencilere gönderdiği e-postayla, 10 Mayıs’ta yapılması planlanan LGBT onur yürüyüşünün yasaklandığını duyurdu.

ODTÜ Rektörü Verşan Kök’ün 33. ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliklerine dair engellleri, geçen günlerde kamuoyunun ve ODTÜ öğrencilerinin gösterdiği yoğun tepki sonrası aşılmıştı.

ODTÜ Rektörlüğü bugün de bir başka yasağa daha imza attı.

habere göre, öğrencilere gönderilen e-postayla, 10 Mayıs’ta yapılması planlanan LGBT onur yürüyüşünün yasaklandığı duyuruldu.

Rektörlük, “Ankara Valiliği’nin 3 Ekim 2018 tarihli yasaklama kararının halen yürürlükte olduğunu, bu nedenle üniversitede LGBT yürüyüşüne izin verilmeyeceğini” belirtti.

işte rektörün o maili;

“Gündemdeki Konular ile İlgili Bilgilendirme

Sevgili Öğrencilerimiz,

Belli bir grubun, Üniversitemiz kampüsünü kendilerinin ülkemizdeki izinsiz yürüyüş merkezi olarak lanse etmeye çalıştığı farklı paylaşımlardan anlaşılmaktadır.

10 Haziran 2022 Cuma günü ODTÜ Kampüsü içerisinde yürüyüş yapmayı planlayan grubun planladıkları yürüyüşe kesinlikle izin verilmemiş olup, isterlerse yürüyüşlerini Ankara’da yürüyüş için tahsis edilen izinli mekanlarda yapabilecekleri kendilerine Öğrenci Dekanımız tarafından resmen iletilmiştir.

Kampüsümüzde planlanan bu izinsiz yürüyüş ısrarının devam etmesi durumunda gerekli her türlü güvenlik önlemleri alınacaktır.

Üniversitemizin üretken, yaratıcı, barışçıl akademik-sosyal ortamına, kurumsal bütünlüğümüze ve imajımıza zarar verme gayreti içinde olduğu ve Bahar Şenliğindeki yürüyüşte de açık bir şekilde görülen bu tür girişimlerin verebileceği büyük zararları ancak karşılıklı güven, açık, yapıcı iletişim ve anlayışla hep birlikte engelleyebiliriz.

Bunu sağlayabilmemiz için başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm ODTÜ’lülerin bu konuda en yüksek hassasiyeti göstereceklerine inanıyoruz.

Sevgilerimizle.”