2 hafta önce - Admin Ekledi - 42 Kez Okundu

Cinsel Sohbet ile cinsellik deneyimleri kazanın

Cinsel Sohbet ile cinsellik deneyimleri kazanın

Cinsel sohbet odaları

Cinsel sohbet odaları bana muazzam bir deneyim yaşattı ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Yaklaşık 2 ay önce işten eve geldiğimde her zaman yaptığım gibi bilgisayar başına geçtim.

İnternette öyle gezerken cinsel sohbet odaları sitesine denk geldim. Merak işte bizde ki, tıkladım girdim. Yüzlerce kullanıcının olduğu bir yere bağlandım ama öyle böyle değil yani.

Tabi ilk defa girdiğim içinde ne olduğunu bende bilmiyorum. Neyse gelelim konumuza.. Burada damla isminde bir bayan ile tanıştım.

İlk başlarda kendisi biraz çekingendi ama, saatler ilerledikçe konuşmanın seyirde daha ucu açık olmaya başladı.

Hayattan konuşmaya başlarken, konu cinsel deneyimlerimize kadar geldi. Ve işte o anda hayatımın en muazzam deneyimini Damla ile cinsel sohbet odalarında Chat yaparken bu durumu yaşadım.

Konuştukça tahrik olmaya, tahrik oldukça onu arzulamaya daha çok başladım. Sonrasında kendisiyle buluşma kararı aldık, ikimizde İstanbul’da oturuyormuşuz meğerse.

Gecenin saat 3’ü olmuş artık, beni evine davet etti. Aracıma atladığım gibi Damlanın evine gittim. Hani derler ya insanın karşına fırsat bir kere çıkar. O fırsatta karşıma çıkmıştı.

Kapıdan girerken dudaklarıma yapıştı. Yediği çileğin tadını, onun dudaklarını öperken aldım. Artık öpüşmekten kendimi alamıyordum, teninin kokusu, dudakları, elleriyle bana dokunması.

Kör kütük aşık olduğumu hissettim. Belki de o anın verdiği heyecandı bu, belki de uzun zamandan beri böyle şeyler hissetmediğim içindir bilemiyorum.

Saatlerce yazışmanın birbirimize sorular sormanın meyvesini o gece almıştım.

Cinsel sohbet tadının farkı burada

Daha görmeden hayalimde canlandırdığım o çilek dudaklı kadınla, aynı evin içinde aynı koltukta mum ışığında öpüşürken buldum kendimi. Cinsel sohbet odaları bana hayatımın aşkını getirmişti sanki.

Sabahın ilk ışıklarına kadar öpüşmeye ve birbirimize dokunmaya devam ettik. Resmen aşık olduğumu hissettim! Aman tanrım diyerek kendimi sokaklara vurasım bile geldi.

Ertesi gün işe gitmedim. Kim böyle güzel bir kadını bırakıp gider ki? Yatağa doğru uzandık, teninin sıcaklığını hissettikçe içimde ki heyecan her saniye daha da büyüyordu. O an yaşadıklarım bana unutulmaz geleceğine emindim.

Ve halada kendimi o anının içerisinde buluyorum. Ben hayatımın aşkını cinsel sohbet odaları sayesinde buldum.

Bu yüzden burada takılırken ara sıra Gay sohbet etmek istiyor da olabilirim.