Seks hikayeleri adı altında ilk mesajımız. Öncelikle hepinize buradan merhaba demek istiyorum. Sizlere başımdan geçmiş olan Seks hikayelerimden birisini anlatmak istiyorum. Ben 32 yaşında, yurt dışında yaşamını sürdüren azgın bir kadınım. Kocamın cinsel deneyimlerinden artık sıkılmış bir kadın olarak, farklı deneyimler tatmak istediğim için cinsel sohbet odalarına girmeye karar verdim. Buradan tanışmış olduğum birkaç adamla görüşme kararı aldım, fakat içim bir hayli huzursuzdu. Korku vardı. Sonuç itibariyle hiç tanımadığım birisiyle birlikte olmak kararı, yeni bir heyecan yaşamak beni hem mutlu ediyor, hemde bir o kadar korkutuyordu.

sevgilimle kocama yakalanıyorduk

sevgilimle kocama yakalanıyorduk

Seks Hikayeleri

Cinsel Sohbet odalarından tanıştığım Hakan adında ki olgun bir adamla sohbetimi ilerletmiş nihayetinde de görüşme kararı almıştım. İlk randevum sadece tanışmak, duruşunu, giyim ve tarzını merak ediyor oluşum, beni gerçek anlamda da tatmin edebileceğini öğrenmek amacında görüşme sağlamaya karar verdim.

seks hikayeleri

seks hikayeleri

Lüks bir kafeterya da beni ağırladı. Oturtuk sohbet etmeye başladığımız andan itibaren beni oldukça etkiledi. İçimden bir ses bir an önce onunla birlikte olmak istemek, onu arzulamak ve ilişki boyutuna hemen geçmek oldu.

Kafamda ki bazı sorular?

Bu yaşayacağım bir günlük ilişki sonrasında onu tekrar arzulamak, yeniden bir takım şeyleri yaşamak isteği korkumdan dolayı kendimi biraz olsun geri plana atmıştım. Sonrasında da uzun uzun düşünerek, amacımın zaten değişik duygular yaşamak olduğunu tekrar tekrar anladım. Telefon ederek görüşme isteğinde bulundum. Beni kendisinin evinde ağırlamak istedi, fakat bu durum benim için uygun olmadığından dolayı, otel odasını tercih ettim. Otel odasında karşılaşır karşılaşmaz, dudaklarımdan öpmeye başlayan Hakan, beni son derece arzuladığını hissettirmiş oldu. Öyle güzel öpüşüyordu ki, onunla cinsel boyuttan öteye geçmek yerine saatlerce öpüşmeyi tercih edebilirdim. O duygu bile beni benden almış, kadın olduğumu tekrar hissettirmişti.

Cinsel Sohbet Kanalından Fantezi Dolu Anlara

O günden sonra sıklıkla bir araya gelerek farklı fantezileri yaşamaya başladık. Kocamdan çok Hakanı arzuluyor, Hakan’da eşinden çok beni arzuluyordu. Kocamın her evden çıkışından sonra aklıma gelen tek ismin Hakan olması, ona olan duygularımın artması ve onu arzuladığım her bir an benim için çok kıymetliydi. Ona karşı artık o kadar güzel duygular besliyordum ki, onu en son kendi evime davet etmeye karar verdim.

Sevgilimle Kocama Yakalanıyordum

Kocam evden çıkıp, gece yarılarında dönen bir adam olduğu için evde rahat rahat görüşebiliyorduk. Bir gün yine kocam iş için çıkmış olduğu evden, peşinden de fantezi dolu bir an geçirmek için Hakan’ın eve gelmesiyle birlikte soluksuz bir cinsel deneyimini yaşamaya başladık. Bir ses duyar gibi olduğum anda, Hakan’ın da aynı sesten şüphelenmesiyle birlikte eşyalarla birlikte yatağın altına saklanması bir oldu diyebilirim. Genital bölgemin ıslaklığı ve çıplak olarak yatağımda uzanırken kocamın yatak odasına girmesi, benim ne yapacağını bilmeyişimle birlikte şaşkın bir şekilde kocama bakıyor olmamla yetintim. Kocam ise rahatsız olup olmadığımı sorarak yanıma uzanması ve benimle sevişirken, Hakan’ın yatağın altında kalışı beni son derece rahatsız ediyordu.

Sanki kocamı değil, Hakan’ı aldatıyor gibi hissediyordum. Sonunda kocama hadi gel birlikte banyoya gidelim, bugün değişik birşeyler yaşayalım diyerek yatak odasından banyoya çıkartmamla birlikte, Hakan’da rahat bir nefes alacak, üstünü başını giyinerek evden rahat bir şekilde çıkacaktı. Ogün, o yaşadığım olaydan sonra, Hakan ile tekrar görüşmek istemedim. Çünkü onu kocamda aldatıyor gibi hissetmek, bana suçluluk psikolojini lansetti. Aslında ben Hakan’ı değil, kocamı aldatıyordum.

Kocam ise herşeyden habersiz, yine bana olan sevgisiyle hareket ediyor, beni mutlu edebilmek adına her şeyi yapıyordu. Az kalsın kocamı aldatırken, yakalanıyor olmam, beni kendime getirdi diyebilirim.