Sabahları kurmuş olduğumuz alarm saatinin çalış sesi, insanların kulağına hiçte hoş gelmemektedir. Bu keyifsiz anı neden erotik bir ana dönüştürmeyi denemiyorsunuz? Bilim adamlarının yapmış olduğu açıklamalarda, sabahın erken saatlerinde yapılan seks’in daha sağlıklı ve mutlu olduğunu ifade ediyorlar.

Uzmanların, sabah yapılan seksin mutluluk hormonu oksitosini tetiklediğini ifade ederek, çiftin günün neredeyse tamamını aşk dolu hissettiğini söylüyorlar. Bunun yanı sıra kendinizi daha güzel ve güçlü hissetmenizde önemli bir etken. Sabah yapılan seks, vücuda bağışıklık kazandıran antikor seviyesini yükseltmeye yarıyor. Gerekli haz’a ulaşmanız sonucunda saç ve cilt dokularını iyileştirmesinde önemli rol oynuyor.

Sabah açılan gözlerle birlikte sevişerek güne merhaba mı demek istiyorsun.

Saatin çalmasıyla birlikte kalkar kalkmaz geceliğini çıkar üzerinden. Sonra bu numarayı uygulamayı dene; erkek sırtüstü uzanıyorsa ellerini bacak arasına koymayı dene. Baş parmağın cinsel organına dönük şekilde olmalı. Baş parmaklarınızla yavaş bir şekilde daireler çizin. Akupuntur bilgilerine göre, bu hassas bölgeleri okşamak kan dolaşımını etkiliyor. Etkisini göstermesi birkaç dakika gibi bir zaman alıyor. Bu yüzden sabırlı olunuz.

Kesinlikle Çekinmeyin

Sabah yapılan seks kadar doğal bir şey olamaz. Gün ışığınında fiziksel kusurlarını gizlemek zor olabilir. Aşağılık kompleklerden kurtulup zevk almaya bakınız. Battaniyenin altında gizlenmek yerine yorgan battaniye ne varsa köşeye atın. İkinizde manzaranın tadını çıkartarak doyumsuzca sevişin. Uzmanlar, kadınların da aynen erkekler gibi görsel yoldan uyarıldığını dile getiriyorlar.

Testesteron seviyesi sabahları zirvede oluyor

Erkek, güne merhaba der demez sevişmek için programlanmış bir makine gibidir. Doktorlar uyuyan bir erkeğin testosteron seviyesinin yükseldiğini ve biriken bu testosteronların, uyanmasını izleyen ilk üç saatte ise zirvede olduğunu ifade ediyorlar. Bu değerli hormonu ziyan etmeden cinsel yaşamın o güzelliklerinden yararlanın.