CinselSohbetOdalari.Net’in bütün hakları saklıdır.

İnternet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. CinselSohbetOdalari.Net’de yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve CinselSohbetOdalari.Net’in ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. CinselSohbetOdalari.Net’de yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yayın Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz CinselSohbetOdalari.Net’de yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin

CinselSohbetOdalari.Net adlı sohbet sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, iletisim@cinselsohbetodalari.net mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

CinselSohbetOdalari.Net tüm hakları saklıdır. CinselSohbetOdalari.Net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır.

CinselSohbetOdalari.Net’de bulunan harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. CinselSohbetOdalari.Net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the CinselSohbetOdalari.Net. However, sometimes CinselSohbetOdalari.Net uses third parties to process your information. CinselSohbetOdalari.Net requires these third parties to comply strictly with its instructions and CinselSohbetOdalari.Net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with CinselSohbetOdalari.Net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the CinselSohbetOdalari.Net and its services. When you use CinselSohbetOdalari.Net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the CinselSohbetOdalari.Net cookies section of our full Privacy Policy.