Sizlere ilk dudaktan öpüşme hikayemi anlatmak istiyorum. Senelerden 2004 yılı. Özel bir fabrikanın tahsis etmiş olduğu lojmanlara ait bölgesinde yürüyüşe çıkmıştık. Sevdiğim adamla ilk kez el ele tutuşmuş, ilk kez böylesine güzel gözlerimizi birbirimize dikmiştik.

İşte İlk Dudaktan Öpüşme

dudaktan öpüşme

dudaktan öpüşme

Yiyecek olarak fıstık, çekirdek, kola ve benzeri meşrubatlar alarak gitmiş olduğumuz lojmanlarda bir merdiven seçmiş oturmuştuk. Birbirimize sevgi sözcükleri söylüyor, mutlu oluyorduk. Henüz yaşımız o zamanlar 16 olsun olsun 17 diyelim. Ailemden gizli kapaklı evden çıkıp erkek arkadaşımla buluşmanın heyecanı, evdekilere söylediğim o yalanla birlikte vermiş olduğu telaşı sanki onun yanında unutmuştum. Zaman o kadar hızlı geçiyordu ki, anlatamam. Bir an durduk. Nasıl olduğunu anlamadan erkek arkadaşım dudaklarımdan öpmüştü. O kadar heyecanlanmıştım ki, şu an bile onun heyecanını yaşıyorum. O dilinin dilime değmesi, o teninin tenime değmesi beni adeta zevkten alıp götürmüştü. Karşı koyamadım. Çünkü bende onu öpmek istiyordum. Çılgınlar gibi öpüştük saatlerce. Korkularım her geçen saniye artıyor ve boyutunun değişeceği durumunda beni telaşlandırıyordu. Ben boyut atlamak yerine sadece onunla öpüşmeyi tercih ediyordum. Nitekim oda beni anlamış olmalı ki buna yelkenmeden, öpüşerek vaktimizi geçiriyorduk.

Dudaktan Öpüşme Fantezisi

Biz artık sonra ki buluşmalarımızda neredeyse amacımız bir an önce sevdiğimin dudaklarına konmak için buluşmak istiyordum. Çünkü beni çok etkiliyor, beni mutlu ediyor hatta tatmin bile ediyordu. Bir öpücük tatmin edebilir mi? Evet ediyor. Çünkü saf ve temiz duyguların içerisinde bulunan tüm bu hislerimiz ağzımızdan birbirimize sevgiseli olarak akıp duruyordu. Buluştuğumuz her yerde, her köşede, her tenha bölgede resmen saatlerce öpüşüp kendimizden geçiyorduk. Sanki onlar benim dudaklarımmış gibi, dudaklarını emiyordum. Sevdiğim erkekte aynısını düşünüp, kendi dudaklarımıymış gibi benim dudaklarımı emiyordu. Gel zaman git zaman derken, bu büyük mutluluk bir anda bozuldu. Dudaklarımda onun hatırası, kalbimde onun sesi, gözümü kapattığımda onun rüyası hiç çıkmıyordu.

Aradan geçmiş olan 10 yıllık bir zaman dilimi sonrasında tekrar karşı karşıya geldik. O ilk gün ki gibi saf temiz duygusu hala duruyor, o ilk gün ki hatıralar hala gözümün önüne geliyordu. Dayanamadım. Tekrar yanına gittim. Hiçbir şey demeden, yapıştım dudaklarıma. Çünkü ilk öpüşme sırasında kendi dudaklarım olarak nitelendirdiğim sevdiğimin dudakları benimdi. Oda bir an şaşırdı. Sonradan kendi dudaklarına sahip olduğunu anladığı gibi oda kendisini bıraktı ve o muhteşem öpüşmenin keyfini çıkarttı. Öpüşmemizin bittiğinde gözlerimizde dolan 10 yıllık acı bir anda unutulmuş, onsuz geçirdiğim bu 10 yıllık zaman dilimi sanki biranda saniyeymiş gibi gözümün önünden geçip gitti. Şimdi ise, evlenmeyi düşünüyoruz. Böylesine saf ve temiz bir hikayemi sizlerle paylaşmak istedim.