Evimize haciz gelmiş ve hiç bir şey elimizden gelmemekteydi. Arkadaşlarından ses soluk çıkmamış birisi para olmasa da evini açması yeterli olmuştu. Evini açan adam bana başka yerlerini de açmaya başlamış ve bana bir gün borçlarını öderim sende bana öde diyerekten beni kabullendirmişti. Bende altına girerek ödemiştim. Bir gün Ali ve ben evdeyken babam Ankara ya gitmişti iş için. 3 4 gün tek kalacaktık o adamla. Gece uyandım kapısı açıktı içerde bilgisayar basınday ve Film Sesi geliyordu Arkadan izledikten bir süre sonra porno izlediğini fark etmiştim ve geri çekilerek içeriye doğru beni görmediğini bildiğimden izlemeye karar vermiştim.

Kapıdan gizlice izliyordum mastürbasyon çekiyordu ve bir süre onu izlerken ıslandığımı fark etmiştim. Elim organımda devamlı oynuyordum ki ses cıktı kapıya çarpınca direk odama koşmuştum. Ve kapıyı kapatmıştım. Üstümü örterek yatıyormuş gibi davrandım içeriye girdi bir süre sonra çıktı lambaların kapandığını gördüm arkamı döndüm uyuyorum derken yorganı kaldırıp yanıma girdi bende uyuyor gibi yapmaya devam etmiştim.

Yavaş Yavaş elini bedenime sürtüyordu biraz böyle devam etti bir yandan korkuyordum bir yandan ne olacaksa olsun artık gibisine kendimi serbest bırakmıştım ki onu anlamış olmalı ki hemen soyundu aletini bu sefer organıma sürtüyordu ıslaklığı alıp aletine sürdü bir süreden sonra bastırmaya başladı ağrıdığı için ben kendini geri çektim.

Önce tek parmağını sonra da 2 parmağını arkama sokarak devam etmişti 10 dakika sonra da 3 parmağı soktuğunda pek acı yoktu zevk alıyordum yavaş yavaş beni yavaştan yan yatırarak aletinin kafasını sokmuştu o kadar ağrıdı ki bağırmıştım biraz ve hemen ağzımı tutu.

Alışacaksın şimdi dur dedi bir kac dakika sonra tamamını içime sokmuştu ve öyle durdu yavaş yavaş geri ileri yapmaya başladı o anda sanki bulutlarda gibiydim. Böyle 15 20 dakika git gel yaparak sonra içimde sıcaklıklar hissetmeye başladım ve içime boşalıyordu. Sonra aletini çıkartı ve Ağzıma verdi tekrar organıma sürtmeye başlamıştı o kadar deli oluyordum ki ama bi o kadar da korku tüm bedenimi sarmıştı. Sikeyim mi gireyim mi içine diyordu bir 5 dakika kadar böyle devam etti lütfen gir artık dedim kafasını biraz bastırdı bir anda içime girmişti.

O kadar acımıştı ki bağırıyordum azımı tuttu 2 dakika sonra git gel yapmaya başlamıştı yaklaşık 10 dakika içerisinde defalarca boşaldığımı biliyordum.

Biraz daha devam ettikten sonra bir anda içimde bir sıcaklık hissederek içime boşaldığını hissettim. Sonra hemen duşa girip temizlenmeliydim. Duşa girdiğimde peşimden gelmişti. Birden arkama geçerek sıra götünde der gibiydi. Beni domaltmış götüme girmeye çalışıyordu. Daha önce hiç götten yemediğimi söylediğimde merak etme diyerek zeytinyağını sürdü ve yavaş yavaş götümden içeri doğru girmeye başladı. Afallamış gibiydim. Dünyanın resmen döndüğünü anladım. Canımın yanmasına mı yanayım, aldığım zevkin tadını unutamamaya mı bilemiyordum. O beni arsızca sikmeye devam ederken bende ona daha fazla daha hızlı hadi durmadan sok kökle demeye başlamıştım. Birden sen ne garip bir orospusun gösterip vermiyorsun he diyerekten beni defalarca duşta da sikmişti. Sonra uyumak için odasına çekilmişti. Bende odama geçmiştim. Düşünüyordum. Gözümü her kapadığımda o kocaman siki gözlerimin ucuna geliyordu. Canım tekrar sikilmek istiyordu. Hemen kalktım yatak odasına gittim. Kalk şerefsiz diyerek, sikeceksin beni sabaha kadar diyerek sabaha kadar sikişmiştik.