Cinsel Hikayeleri sevdiğinizi fark ettim ve Eski sevgilim bana inat evlendi. Cinsel hikayelerimiz ise olay oldu. Aile dostumuzun kızı olan Esra ile yaklaşık olarak 2,5 yıl kadar birlikteliğimiz oldu. Kendisi ile ilişkimiz ailelerin uzun zamandır dostluğu ve annelerimizin şakayla karışık bizleri birleştirmesi üzerine başlayan bir hikaye ile başlamıştı. İlk teklifi eski kız arkadaşım olan Esra yapmıştı.

Eski Sevgilim Bana İnat Evlendi

eski sevgilim bana inat evlendi

eski sevgilim bana inat evlendi

Benden çok uzun zamandır hoşlandığını ifade eden fakat bir türlü bana bu hoşlandığını açamadığını söyleyerek başlayan bu ilişki, gün geldi çattı ve gerçek olmuştu. Nitekim, akabine değinecek olduğumuz da kendisinin üniversite de okuduğu için arada sırada benim yanıma gelerek bekar hayatımı taçlandırarak onurlandırıyordu.

Kendisi ile sevişmeyi hala çok özledim. Biraz tombik yapılı olmasına rağmen çok güzel bir amcığı vardı. Onun amcığını bir yandan ısırarak bir yandan emen ve onu kudurturcasına ilişki sırasında 10 sefer boşalttığımı hatırlıyorum. Kendisini bana siktirmekten hoşlanan bir yapısı vardı.

Gel zaman git zaman derken bir gün ondan habersiz ilişkiye girdiğimizi kayıt altına almıştım. Nede olsa o yokken onunla sikişmelerimi izleyip kendimi orgazm edebileyim diye düşünmüştüm. Ondan habersiz evime tekrar gelmeden önce sikiştiğimiz oda yerine tüm odalara küçük çipler şeklinde ki kameraları gece görüşlü de olmak üzere 20 tane kamera takmıştım. Ben bile fark edemiyordum koyduğum noktaları.

Cinsel Hikayeler

cinsel hikayeler

cinsel hikayeler

Tek bir güzel yanı ise, hepsinin bir tane ana kumanda düğmesi vardı. Onu da ben ne zaman tuvalete girse o zaman çalıştıyor, ne zaman duşa girse o zaman çalıştırıyordum. Sonra da tabi ilişkiye girdiğimiz vakitler girmeden önce düğmesine basıyordum. Bir gün olurda aramız kötü olurda kullanırım hesabı böyle bir şey yapmıştım. Çünkü güvensizlik duyuyordum.

Nitekim 2-2,5 sene kadar boyunca yüzlerce kez videosunu kaydettim. Artık bilgisayarımda arşiv olmuştu neredeyse. Bir gün benden ayrıldı. Bende kendisine benden ayrılacaksan bunun kötü bir fikir olduğunu böyle bir şey yapmaması gerektiğini kendisine söyledim. O beni dinlemedi.

Bende peki sen bilirsin dememin üzerine aradan 5 ay geçtiğinde bana hiçbir şey olmamış gibi evlilik davetiyesini gönderdiğinde sinirlenmiştim. Arayarak senin götün kaşınıyor bak telefonuna şimdi sana bir görüntü göndereceğim dedim ve görüntüden kısa bir videoyu gönderdiğimde hemen beri aramaya başladı. Telefonunu açmadım.  Mesajlar atıyor açmamı istiyor yalvarıyor ama ben oralı olmuyordum.

Yanıma gelecek olduğuna inanıyordum ve nitekim de oldu. Yanıma gelerek bunları paylaşmamamı istemesi üzerine ona bir teklifte bulundum. Ne zaman istersem yanıma geleceksin. Benimle birlikte olacaksın dedim. Oda görüntüleri ortadan kaldırmama müteakip kabul etmişti. Bende yalandan o görüntüyü silmiştim. Evlenmişti. Aradım geldi. Birkaç sefer daha geldi ve bu kadar yeter demişti.

Bende yetmez dediğimi yedeklerinin olduğunu ve sadece 1 tane değil yüzlerce olduğunu söyledim. İnternette seni afiş ederim ve tüm memlekete vermek zorunda kalırsın demiştim. Beni paraya boğmuştu. Benim kölem olmuştu. Ben istediğim zaman görüşüyor sikiyordum geri gönderiyordum. Sonra bir gün bana 50 bin dolar getirmesini söyledim. Getirmişti. Şimdi seni azad ediyorum. Para bitince tekrar isterim demiştim.

Ogünden sonra bir daha onları pek rahatsız etmedim. Arada arayıp para istiyor sikecek kız arkadaş bulamadığımda yanıma çağırıp sikiyordum. Şimdi tekrar param bitti. Ama ona daha fazla bu eziyet etmek istemiyorum. Ne yapmam gerekir bana bu konu hakkında yardımcı olun lütfen. Psikolojim bozuk bir gencim. Tedavi gördüm yine iyileşmedi. Boyutunun daha da kötü olmasından korkuyorum.