Konu başlığımızdan da anlaşılacağı gibi Cinsellikte Yasak Sırrı denilen bir olay her zaman olmuştur. Dışarıdan bakınca hepsi birbirine benzer görülmektedir. Oysa yaklaştıkça işin rengi değiştiği görülür. Belki aynı restoranlara gitmekte, aynı filmleri izlemekle, aynı mağazalardan alışveriş yapmakta, benzer işlerde çalışıyorlar yani (Aradaki 7 farkı bulun) türü bir bulmacaya örnek olabilecek kadar benzer fotoğraflar vermektedirler.

Cinsellikte Yatak Sırrı

cinsellikte yatak sırrı

cinsellikte yatak sırrı

Ancak bazen işin özünde de, en gizli kapaklı yerinde çok büyük farklar yatmaktadır. Bir çift seks hayatında birbirlerini göklere uçurma görevi yaparken, diğeri vasat ile yetinmekte, bir başkası ise kaç gündür sevişmediğinin çetelesini tutarken aylar geçmektedir. Göklere uçmayı kim istemez ki? Ama bir yerde bir yanlış yapılıyor ve ipin ucu kaçıvermektedir. Mutlu çiftlerin neyi farklı yaptığını araştırma sonucu, çeşitli araştırmalardan bilgiler derleme görevindedir. Bir şeyler yapmalıyım diyorsanız aradığınız ipuçları burada bulabilirsiniz.

Cinsellikte Yatak Sırrı Faktörü

Bir düzenleri var (Akışa bırakmak) son zamanların gözde önerilerinden birisidir. Ama iş seks olunca bazen akışa bırakmak o kadar da doğru olmamaktadır. Yoğun iş temposuna, çocuklara, hayatın diğer zorlukları derken bir de bakıyorsunuz ki o akış aylar sürmüştür.

Cinsellik Yatak Sırrı Nedir?

Oysa mutlu çiftler her gün değil ama belirli bir düzende sevişmektedir. Cinsel birliktelik çiftlerin yakınlaşmasını sağlıyor ve cinsellik olmadığında da tam tersine uzaklaşma başlamaktadır. Özellikle erkekler partnerleri ile yakın hissedebilmek için sekse daha çok ihtiyaç duymaktadır. (Haftada kaç defa?) sorusuna takılmayınız, ikinizi de mutlu edecek bir sayıda birleşmelisiniz.  Dokunuyorlar Mutlu çiftler birbirlerine sadece yatakta değildir, her zaman dokunmaktadır. Bunun mutlaka seksi bir dokunuş olması gerekmemektedir. Ama bazen de masum bir dokunuş işi bambaşka yerlere taşıyabilmektedir. Böyle başlayan bir seks çok daha doğal ve tatmin edici olmaktadır. Gün içindeki küçük dokunuşlar adeta bir ön sevişme etkisi yaratıp sizi gece yaşanacak bir sevişmeye de daha güzel hazırlayacaktır.

Cinsellikte Yatak Sırrına Veda?

Mutlu çiftler partnerlerini hiçbir zaman “sevişmemek” yoluyla cezalandırmazlar. Böylece seksi bir güç savaşına dönüştürmezler. Bu hale geldiğinde bir süre sonra iki taraf da seks istemez olmaktadırlar.

Seks diyeti ile cezalandırmak yerine bir dahaki sefere ona kızdığınızda kendinizi sözcüklerinizle ifade etmeniz en güzeli olacaktır.

Gerçekçi davranıyorlar

Muhteşem bir dekorlarıyla, aşırı istekli bir kadın ve erkeğin, hiç bitmeyecekmiş gibi devam eden bir seksin çok esnek vücutlarla ve aynı anda orgazm olan ve çığlıklar atan bir çift konumundadur. Tamam bir film sahnesi olarak çok hoş ve tahrik edici ama gerçek hayatla örtüşmeyebilmektedir. Seksten beklentileriniz bu film sahneleri ise kısa sürede tatminsiz bir ilişkinin içinde kalmanız olası bir durumdur. Oysa mutlu çiftler gerçekçi davranıyor; her ilişkinin ve her seksin kendi dinamikleri var olduğu, taraflara göre şekillendiğini kabul ediyorlar ve kendi doğrularını bulmaktadır.