Merhaba arkadaşlar baldız baldan tatlıdır diye boş yere söylememiştir. Böylesi şeyleri anlatmak insanı tahrik etmiyor desek doğru söylemiş oluruz sanırım. Hele de söz konusu insanın kendi eşinin kız kardeşi olunca dayanılmaz bir hal olmakta. Çoğu insanın başına böyle şeyler gelebilir benimde baldızımla böylesi bir anım olmuştu. Eşimin ve ikizi baldızım henüz bakire iken ısrarlarına dayanamayıp defalarca kendilerini becermiştim.

Baldız Baldan Tatlıdır

baldız baldan tatlıdır

baldız baldan tatlıdır

Yatak sahnesi bol olan bir film izliyordum baldızım ise üzerinde kolsuz bir badi altında ise mini bir etekle birlikte koltuğa oturduğu zaman tangası gayet rahat gözüküyordu. Yaşayış itibariyle kendini fazla sakınmaz ve benim filmin ve baldızımın duruşu itibariyle aletim kalkmıştı. Altımda boxer olduğundan hemen belli olacak bir haldeydi. Biraz oturduktan sonra da baldız hayırdır enişte seninki hareketlendi dedi bende napayım kızım seni gören kudurur benimki hareketlenmiş çok mu demiştim.

Öyle deyince baldız biraz daha cesaret almış olacak ki koltuktan kalkarak benim uzandığım üçlü koltuğa gelerek diz hizama oturmuştu. Muhabbet ederken bana enişteciğim sen hiç ikizimden başkasını becerdin mi diye sormuştu. Bende hayır dedim ve hayırdır canın alet mi istiyor deyince biraz kızardı ve eliyle aletimi okşamaya başlamıştı. Baldızın bakire olduğunu biliyordum bu arada benim alet kazık gibi olmuştu. Baldız bu yaşına kadar gerçekte hiç penis görmemiş sadece porno filmlerde gördüğünü söyledi.

Aletimi Çok Güzel Yalıyordu

Boxer imi indirdi ve benim ufaklık tüm heybeti ile ortaya çıkarak baldız bir anda ürkmüştü ve enişte bunu hepsini kardeşime sokuyor musun demişti bende evet istersen sana da sokayım dedim ve baldız yanıma uzandı bende üzerindeki badi ve sütyenini çıkartmıştım. Eşiminkinden çok daha büyük olan göğüsleri ortaya çıkmış ve ben göğüslerini yalarken oda aletimle oynamaktaydı. Sonra elimi yavaşça vajinasına doğru aşağı götürdüm ve o ateş gibi yanan vajinasını okşamaya başlamıştım.

Korkuyorum Enişte!!

Bana enişte korkuyorum bunun hepsini içime alamam diyor ve bende ben sokacağım sende acayip zevk alacaksın dedim sonra yavaş yavaş eteğini ve tangasını çıkartarak ve çırılçıplak kalmasını sağlamıştım. Ve onu kucaklatarak yatak odasına götürmüş ve yatağın üzerine uzatmıştım. Biraz titriyordu ve sonra yavaş yavaş vajinasını yalamaya başlamıştım böyle bir zevki ilk defa tattığı için aşırı zevk almaktaydı ve inlemeye başlamıştı. Biraz sonra da titreyerek boşaldı ben vajinasını yalamaya devam ediyordum.

O enişte artık dayanamıyorum nolur beni becer diye yalvarmaya başlamıştı bile. Sonra baldıza şimdi birazda sen benimkini yala deyerek aletimi ağzına dayamıştım o kadar güzel emiyordu ki çıldıracaktım artık vakti gelmişti belinin altına bir yastık koyarak vajinasını biraz yükseltmiş ve vıcık vıcık olan vajinasına penisimi hafiten sürtmeye başlamıştım. Baldızım adeta çıldırmış vaziyette enişte artık o kocaman aletini içime sok diye yalvarıyor bir haldeydi. Ben ise ikinci defa kızlık bozmanın zevkini tatmaya hazırdım.

Penisimi yavaş yavaş baldızın vajinasına sokuyor ve kızlığına geldiğimde baldız biraz irkildi ve sok enişte ben bu aleti gördükten sonra rahat durmam nede olsa vajinamı sana hediye ediyorum diyerek, kızlığımı bozan neden sen olmayasın ki bu zevki sen tat dedi bende aletimi bastırmaya başladım ve biraz yüklenince kızlığını deldim baldız önce bir çığlık attı ve bir kaç defa gidip geldikten sonra sok enişteciğim becer beni diye yalvarmaktaydı.

Baldızımın vajinası daha dar olduğundan fazla dayanamıyor ve içine boşalayım mı dediğimde baldız evet enişte bütün menilerini içime akıt diye yalvarmaktaydı. Ve ben daha fazla dayanamayıp baldızımın vajinasında da patlamıştım ve son damlasına kadar baldızın vajinasına boşalarak rahatlamış ve benim en büyük zevkim vajinanın içine boşalmak olduğu için ondada bunu yapmıştım.

Onun için baldız hamile kalmasın diye ona doğum kontrol hapı almıştım o gün baldızı iki defa daha becererek  evine  gönderdim. İşte bir Baldız hikayelerimden birisini sizlerle paylaşmak güzeldi.